TRBarkod

Hakkımızda

TRBarkod uzun yıllardır WMS sektöründe 100’ün üzerinde başarılı projeye imza atmış bir yazılım mühendislik firmasıdır. Müşterilerine en yeni teknolojiyi en kısa sürede sunmayı asıl amaç olarak benimsemiştir.Depo Otomasyon Sistemi (depo yazılımı), Üretim Takip Sistemi ve Demirbaş Takip Sistemi alanlarında geliştirdiği ürünler yurt dışında ve Türkiye’de sektörününde kullanılmaktadır.

Depo yazılımı ile birçok karmaşık ve zor sürecinizi basit, anlaşılır ve izlenebilir hale getiriyoruz. Günler süren depo sayım işini artık saatler içinde tamamlayabileceksiniz. Üretim faaliyetlerini yönetebileceksiniz. Saha satış ile plasiyerler tablet ya da cep telefonuyla çok daha rahat sipariş alıp fatura veya irsaliye kesebilecek.

Servis Hizmetleri

7/24 Hizmet

Hakkımızda Herşey

Hizmetlerimiz

hizmetlerimiz

Çözümlerimiz

Depo programı, üretim takip programı, saha satış programı, yedek parça takip programı, demirbaş takip programı, B2B, talep yönetimi programı

iletişim

Depo Donanımları

El terminalleri (barkod okuyucu) , barkod yazıcılar (barkod printer), ürün ve raf etiketleri, ribbonlar

depo

Destek ve Servisimiz

Yerinde ziyaret, yerinde donanım ziyareti, sınırsız telefon ya da uzaktan bağlantı desteği, danışmanlık hizmeti

Teklifimiz

Baştan sona kadar profesyonel bir şekilde stoklarınızı yönetebilmek için bizimle irtibata geçiniz. Ücretsiz olarak danışmanlık hizmeti verelim. Yerinde ziyaret edelim ve deponuz için analiz çıkartalım.