CANLI  DEMO

Teknik ekibimiz ve danışmanlarımız depo yazılımının ayrıntılarını, canlı demo ile size anlatsın. Depo stok programında neler var, özellikleri nelerdir, neler yapabilirsiniz deyatlı olarak öğrenebileceksiniz. Depodaki karmaşık ve hatalı işlerinizi hatasız ve hızlı bir şekilde nasıl yapabileceğinizi programın arayüzünden deneme fırsatı bulacaksınız.

FORMU DOLDURUN

  TRBarkod uzun yıllardır WMS sektöründe 100’ün üzerinde başarılı projeye imza atmış bir yazılım mühendislik firmasıdır. Müşterilerine en yeni depo stok teknolojisini en kısa sürede sunmayı asıl amaç olarak benimsemiştir.Depo Otomasyon Sistemi, Üretim Takip Sistemi ve Demirbaş Takip Sistemi alanlarında geliştirdiği ürünler yurt dışında ve Türkiye’de sektörününde kullanılmaktadır.

  Depo yazılımı ile birçok karmaşık ve zor sürecinizi basit, anlaşılır ve izlenebilir hale getiriyoruz. Günler süren depo sayım işini artık saatler içinde tamamlayabileceksiniz. Üretim faaliyetlerini yönetebileceksiniz. Saha satış ile plasiyerler tablet ya da cep telefonuyla çok daha rahat sipariş alıp fatura veya irsaliye kesebilecek.

  I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

  Gelişen teknoloji, artan rekabet anlayışı ve tam zamanında üretim süreçleri kapsamında, firmalar teknolojik gelişmeleri üretim hatlarına ve depo stok alanlarına uygulamak zorunda kalmaktadırlar. Bilgisayarlı sistemlerden başlayan bu uygulamalar bütünü, firmanın yer aldığı sektör ve yaptığı üretim cinsine göre değişkenlik göstermektedir. Uygulanmak istenen teknoloji ve beraberinde getirdiği gereçlerin seçimi ise, kritik önem arz etmektedir.

  Hemen kullanmaya başlayın

  geliştirilen yazılımlar, kuruluşların performansını artırma ve onlara rekabet avantajı kazandırma amacıyla hem hız hem de teknolojik alt yapısının geleceğe yönelik olması düşünülerek tasarlanmaktadır. Depo stok Çözümlerimiz, değişik donanımlar üzerinde çalışabilmektedir ve değişik sistemler (ERP Sistemler, İlişkisel Veri Tabanları, Muhasebe Paketleri) ile entegre çalışacak ve gelişmeye açık olacak şekilde sağlam bir mimari ile geliştirilmektedir.