LAZER MARKALAMA UYGULAMASI

 

Ezcad ile ortak çalışır. İstenilen bilgilerin daha pratik dizayn edilmesi sağlanarak çıktı alınabilir. Basılan etiketlerin raporlandırılmasına olanak verir. TrBar Lazer Markalama Uygulaması ile seri takibi yapılabilir. Ürün veya ürün grubu gibi istenilen kategorilerde seri oluşturulabilir. Daha önce basılmış etiketlere ulaşılabilir ve etiketler yeniden basılabilir. Kullanıcı dostu arayüze sahiptir. Farklı formatlarda etiket dizaynı oluşturulabilir. TEDAŞ şartnamesine uygun tasarım yapabilir.

TEDAŞ METAL ETİKETLEME ŞARTNAMESİ

TrBar

Yetenekleri

Kullanmış olduğunuz ERP (Muhasebe) programı, Depo programı gibi sistemlerden veri alabilir, bu verileri işleyebilir ve bu veriler ile otomatik etiketleme yapabilirsiniz. Sql’den aldığı bilgiler ile etiket yazdırabilirsiniz.

Logo, Netsis, Mikro, Uyumsoft v.b Muhasebe programı ile entegreli çalışarak 1D ve 2D barkod etiket çıktısı alabilirsiniz. Kağıt etiketi ya da Metal etiketi basabilirsiniz.

Etiket Tasarım Modülü

Etiket tasarım Modülü ile istediğiniz ölçülerde etiket oluşturulabilir. TrBar etiket programı, Karekod, EAN13,CODE128 gibi bir çok uluslararası barkodlama standardını destekler.

 

Tedaş

Metal Levha Etiketleme

  • Etiket Şablonu
  • TrBar

Tedaş şartnamesine uygun karekod barkod etiketleme programıdır. Poz kırılım detayı gözetilerek oluşturulan etiketleme ile Tedaş Projeleri için etiketleme yapılabilmektedir.

Lazer etiket yazıcısının kullandığı etiket tasarım sistemine entegre olabilmektedir. Basılan etiketlerin geçmiş kayıtlarına ulaşabilirsiniz. 

Basılacak etiket miktarını sistemden çekebilir, gerektiği kadar etiket çıkartabilirsiniz. Ürün kodlarını listeleyebilir, filtreleyebilirsiniz.

İletişim Formu

Lazer Markalama Uygulaması

TrBar

 

11

tanımlamalar

Stok kodlarını ve kullanıcı yetkilerini tanımlayabilirsiniz.

 

33

İzlenebilirlilik

Etiketlerin Ne Zaman, Kim Tarafından Oluşturulduğunu Ve Etiket Basımının Kim Tarafından Yapıldığını Raporlardırabilme..

 

 

44

otomasyon

Tek hareketle bütün bilgilerin sistemden alınarak etiketin yazılmasını sağlar. Kullanıcıya insiyatif bırakmaz

Yerinde Uygulama

 

Anahtar Teslim Çözüm. Lazer Markalama Cihazı, Etiket Yazılımı ve Eğitimi İle Birlikte Kurulum. Sistem 2 Gün İçinde Etiket basımına hazır hale getirilir.