depo otomasyonu için yazılım ve danışmanlık,

 

TRBarkod

Gerçek Zamanlı Depo Yönetimi
TRBarkod Depo Yönetim Sistemi (WMS), mal alımı için sipariş verilmesinden müşteriye gönderimine kadar size gerçek zamanlı stok takibi sağlar. Bu, döngü için yazılımın ötesinde danışmanlık hizmeti veriyoruz.
100%
Depo yönetimi
100%
Danışmanlığı
100%
Sistemin Takibi

Deneyimli danışmanlardan oluşan ekibimiz, bir depo ortamında geniş bir “gerçek operasyon” bilgisine sahiptir ve salt “paket yazılım” yerine pratik ve iş süreci odaklı bir çözüm sunar.

Stok takip sistemi, süreçleriniz için doğru analizi yapıp bunu en iyi şekilde hayata geçirmektir.

depo otomasyonu

Depo Otomasyonu !!

Önceden depo otomasyon sistemleri stok yeri takibi, sipariş hazırlama , mal kabulü gibi işlemleri yerine getirirlerdi. Ancak rekabet ve teknoloji arttıkça depo yönetim sistemleri çok daha fazlasını yapmaya başladı. Firmaların beklentisini karşılayacak sistemler gelişti ve hala gelişmeye devam ediyor.

DEPO OTOMASYONU gibi bir yazılımı almadan önce nasıl ve nereden başlayacağım sorusunu duyar gibiyim. Bir yazılım almak firmalar için sancılı bir süreçtir. Nasıl ve nereden başlanacağı konusunda genellikle tereddütte kalınabilir. Burada bazı konulara açıklık getirmek istiyoruz.

1- Depo otomasyon sistemi sadece yazılımdan ibaret değildir.

2- Depo otomasyon sistemi bir süreçtir ve sonuçları çok karlıdır.

3- Depo otomasyonu sadece depoyu ilgilendirmez, firmanın tamamı ile ilgilidir.

4- Depo otomasyonu ticari sistemle birlikte entegre çalışabilir. Logo, Netsis, Mikro, SAP v.b

5- Ambar takip sistemi için firmanızı anlayan, doğru ve yanlış taraflarınızı görüp ona göre hareket eden danışmanlara ihtiyacınız var.

6- Depo otomasyon sistemi gelecekte de firmanızın gerisinde değil önünde olup; yol gösterici olmalıdır.

7- Depo otomasyonu olmayan firmaların günümüz pazarında rekabetçi yapıda olması imkansıza yakındır.

Depo otomasyonu için söylenmesi gereken çok daha fazla konu var. Sitemizde depo yönetim sistemi ilgili bütün soruların cevabını bulabilirsiniz. Sormanız ve öğrenmeniz gereken konular için ise danışmanlarımıza ulaşmanız yeterlidir. destek@trbarkod.com adresinden ya da 0532 577 11 12 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 

 

destek@trbarkod.com

Depo Otomasyonu - Depo Yönetim Sistemi

Firmanızın deposunda gerçekleşebilecek tüm depo süreçleri için depo yazılımı (depo otomasyonu)

Üretim Takip Sistemi

Üretimdeki hataları en aza indirir. İşçilik ve zamandan tasarruf sağlar.

MOBİL SAHA SATIŞ SİSTEMİ

Sipariş alın, fatura kesin, tahsilat yapın. Sistem üzerinden stoklarınızı görün.

YEDEK PARÇA TAKİP SİSTEMİ

Ürünleriniz ne kadar, hangi üretimde kullanıldı, ne zaman ve kime teslim edildi?

TRBarkod depo otomasyonu

1- Depo maksimum işlevsellik kazanır

2- Sistemin kullanımı kolaydır

3- Depoyu ilgilendiren bütün işleyişi yönetir

4- Firmanın gelişimine paralel olarak gelişir

5- Depo otomasyonu ile yararlı ve hızlı raporlar sunar

6- anlık ERP entegrasonu sağlar

7- Güçlü referansları olan depo yönetim sistemidir

8- Firmaya yüksek değer katar

 

  Adınız*

   

  Depo Otomasyonunun İşlevselliği

  Depo otomasyonu, sizin ve personelin yapabileceğiniz işleri en üst düzeye çıkarması gerekir.  Depo yönetim sistemi daha azıyla daha fazlasını yapıyor mu? Eğer öyleyse, iyi bir sistem adayı olabilir.

  Depo Otomasyonu ve Kullanım Kolaylığı

  Bir barkod programının kullanımı kolaysa, çalışanların eğitimine harcayacağınız süreyi azaltacaktır. Anı zamanda kullanımı kolay bir barkod sistemi ile WMS‘nin bütün özelliklerini kullanabilirsiniz.

   

  Depo Otomasyonu - Komple yönetim Sistemi

  TTBarkod depo yönetim sistemi, tedarikçiden müşteriye kadar her şeyi yönetmenizi sağlar – ürünü stoklarımıza almadan çalışmaya başlar. depo otomasyonu tüm kaynakları [Tedarik Zincirini] yönetmenizi sağlar.

   

  TRBarkod Depo Otomasyonu Esnektir

  Firmanıza yatırımlar yapıyorsunuz ve amacınız firmayı büyütmek. Bir WMS sistemi firmanızla doğru orantılı olarak büyümelidir.  WMS’nin başka iş modelleri ile çalışması önemli bir konudur.

   

  Kısaca Depo Yönetim Sistemi Süreci

  trbarkod depo otomasyonu tedarik zinciri yönetiminin önemli bir parçasıdır. Tedarik zinciri çok daha kapsamlı bir süreci kapsamaktadır. Depo yönetimi tedarikçiden mal alımı ile başlar.

  Ürünün son kullanıcıya ya da müşteriye ulaşması ile son bulan depo yönetim sistemi sürecinin kabataslak aşaması şu şekildedir. Mal alım – depo içi hareketler – sevkıyat. Depo otomasyon sistemi ile bu süreçler hızlı ve hatasız şekilde yönetilir.

  Mal alım süreci ; Tedarikçiden gelen ürün için ERP sisteminde sipariş açılmış ise, siparişe istinaden el terminali ile mal alımı gerçekleştirilir.

  El terminaline siparişi verilen ürünler düşer. Personel el terminali “Mal Alım” menüsüne girerek sipariş numarasından siparişi bulur. Siparişin içeriği El terminali ekranında gözükür.

  Personel sırasıyla ürünleri okutmaya başlar. Sistem öneri adresleri gösterir ve o adreslere ürün yerleştirilebilir.

  Depo Hareketi ; Mal alımı yapılan ürün depoda rafında yerleştirilir. Depo içinde ambar transferi , raf transferi gibi işlemler gerçekleştirilir. Depo otomasyonu sisteminin “Depo Hareketleri” bölümünden işlemler yapılır.

  Depo yönetimi sistemi sevkıyat işlemi ve ürünlerin transfer edilmesi ile son bulur. Depo yazılımında “Depo Çıkış” menüsünden işlemler yapılır.

  Kısaca Depo Yönetim Sistemi Süreci

  trbarkod depo otomasyonu tedarik zinciri yönetiminin önemli bir parçasıdır. Tedarik zinciri çok daha kapsamlı bir süreci kapsamaktadır. Depo yönetimi tedarikçiden mal alımı ile başlar.

  Ürünün son kullanıcıya ya da müşteriye ulaşması ile son bulan depo yönetim sistemi sürecinin kabataslak aşaması şu şekildedir. Mal alım – depo içi hareketler – sevkıyat. Depo otomasyon sistemi ile bu süreçler hızlı ve hatasız şekilde yönetilir.

  İLETİŞİM

  Depo otomasyonu sisteminin Sayısız Avantajı

  Karmaşık tedarik zincirleri ve fazlalaşan talebin, işimiz için doğru sistemler ile karşılanması gerekir. Depo yönetimi çözümlerinin kullanışlı olduğu yer burasıdır. Bu tür teknolojilere yatırım yaparak yöneticiler, depo alanı hakkında daha kapsamlı bir görüşe sahip olabilir; bu da, uzun vadede uygulanabilir veriler ve daha iyi kararlar almalarına yardımcı olur.

  depo otomasyon sisteminin başlıca faydaları şunlar:

  • Manuel müdahalenin azaltılması.
  • Arttırılmış veri doğruluğu.
  • Bilgiyi hızlı ve kolay bir şekilde paylaşma yeteneği.

  başka avantajları arasında müşteri hizmetleri ve verimlilik artışı sayılabilir. Bununla birlikte, depo verilerinin kullanılabilirliği ve görünürlüğü, depo otomasyonu avantajlarının en önemlileridir ve yöneticilerin en iyi kararları alması için gereken bilgiye sahip olmalarını sağlar

  “Depo verilerinin kullanılabilirliği ve görünürlüğü depo otomasyonu sisteminin avantajlarının kralıdır.”

  Depoda hepsini yapan tek bir teknoloji parçası yok. depo yönetim sistemi yazılımı, barkod ve RFID tarayıcıları gibi mobil veri toplama, etiketleme sistemleri ve gelişmiş kablosuz altyapı içerir.

  Trbarkod depo otomasyonu sitemi çözümü, firmalara depolarını gözetim altında tutmanın ve projelerin karlı kalması için doğru kararların alınmasını sağlamanın bir yolunu sunuyor. Tedarik zincirinin diğer bölümlerinde yaşanan ulaşım maliyetleri ve belirsizlikler genel ticari maliyeti düşürmek için depo operasyonunu hızlandırmak zorunluluğunu taşıyor.

  NELER

  YAPIYORUZ?

  CANLI DEMO İÇİN

  FORMU DOLDURUN

  FORM İÇİN

  DEPONUZDA NELER

  DEĞİŞECEK?

  95%
  MALİYET DÜŞER

  Operasyon maliyetleri düşer, zamandan tasarruf sağlar.

  93%
  HATASIZ

  Depo yönetim sistemi şahıslardan bağımsızdır, otomatik ve hatasızdır.

  100%
  DOĞRU KARAR

  Raporlar ile doğru karar verilmesini sağlar, doğru veriler verir

  89%
  Kapasite Artırır

  Depo otomasyonu ile deponuzu ev verimli şekilde optimize edebilirsiniz.

  ŞİMDİ İLETİŞİME GEÇİN!

  Danışmanımızın size özel teklifinden yararlanın!

  0532 577 1112

  BİZİM

  ÇÖZÜMLERİMİZ

  BAZI MÜŞTERİLERİMİZ